Slide background

MĚSTSKÁ POLICIE

města Mikulov

mp.mikulov.cz

Slide background

sledujte

AKTUÁLNÍ DĚNÍ

MĚSTSKÁ POLICIE

města Mikulov

mp.mikulov.cz

UDÁLOSTI KVĚTEN

Dne 5. 5. 2021 v 8:00 hodin zasahovali strážníci MP Mikulov na ul. Kostelní, kde došlo ke zdravotnímu kolapsu seniorky r. 1945 pocházející z obce Sedlec. Starší žena při tomto upadla na chodník a strážníci ji pomohli posadit se na blízkou lavičku. Následně bylo strážníky zaregistrováno, že u této ženy s největší pravděpodobností probíhá glykemický šok. Strážníci dále ošetřované ženě poskytnuli první pomoc a na místo zásahu přivolali zdravotnický výjezd RZS Jmk. 

16.6.2021Zobrazit vícehned

UDÁLOSTI DUBEN

Počátkem měsíce dubna 2021 mikulovští strážníci MP Mikulov v některých případech aktivně spolupracovali s jednotkami Integrovaného záchranného systému Jmk. První záchranářský případ se odehrál dne 3. 4. 2021 po 13 hodině, kdy strážníci spolupracovali s policisty O.O.PČR Mikulov a výjezdovými jednotkami RZS Jmk v prostoru městského hřbitova, kde došlo k dokonanému pokusu o sebepoškození ze strany staršího muže. Vážně postřeleného muže následně odvážela přivolaná záchranářská helikoptéra, která musela přistát v lokalitě blízkého Amfiteátru. Celou záležitostí se dále zabývá Policie ČR. Při druhém případu mikulovští strážníci dne 5. 4. 2021 od 17:40 hodin spolupracovali s autohlídkami PČR. V celé záležitosti se jednalo o pátrání po mikulovském seniorovi r. 1953, který odešel ze svého bytu na ul. 

3.5.2021Zobrazit vícehned

UDÁLOSTI BŘEZEN

Dne 1. 3. 2021 v 18:20 hodin byli strážníci MP Mikulov přivoláni k řešení zadrženého neplatícího zákazníka do prodejny Billa v Mikulově. V celé záležitosti se jednalo o situaci, kdy byla personálem prodejny Billa kontrolována podezřelá žena, která pronesla přes pokladnu bez řádného zaplacení zboží v hodnotě 1 200 Kč. Většinou se jednalo o láhve s lihovinami.  Strážníci MP Mikulov následně nepoškozené láhve s alkoholem zadržené ženě odebrali a posléze je vrátili nazpět do prodejny.

9.4.2021Zobrazit vícehned