Slide background

MĚSTSKÁ POLICIE

města Mikulov

mp.mikulov.cz

Slide background

sledujte

AKTUÁLNÍ DĚNÍ

MĚSTSKÁ POLICIE

města Mikulov

mp.mikulov.cz

UDÁLOSTI ŘÍJEN

Dne 1. 10. 2019 v 19:30 hodin zasahovala hlídka MP Mikulov v prodejně Tesco Mikulov, kde byl personálem prodejny přistižen pachatel krádeže, který se pokoušel ze samoobsluhy pronést bez zaplacení láhev vodky v hodnotě 270,-Kč. Strážníci MP Mikulov posléze v pachateli přestupku proti majetku shledali místního občana r. 1985, se kterým již měli své negativní zkušenosti z minulosti. 

9.11.2019Zobrazit vícehned

UDÁLOSTI ZÁŘÍ

Dne 3. 9. 2019 v 10:30 hodin bylo na MP Mikulov nahlášeno starostou obce Brod nad Dyjí, že se jim v jejich katastru obce objevila „černá skládka“ jejichž obsah se podobal různému domovnímu odpadu. Jelikož obec Brod nad Dyjí a Mikulov mají mezi sebou uzavřenu veřejnoprávní smlouvu o zasahování MP Mikulov v uvedené obci, započali mikulovští strážníci v obci s místním šetřením oznámené události. Následným šetřením bylo posléze strážníky zjištěno, že majitelem odložených věcí je problémový muž r. 1984 pocházející z Hrušovan nad Jevišovkou. 

24.10.2019Zobrazit vícehned

UDÁLOSTI ČERVENEC

Dne 1. 7. 2019 v 9:10 hodin bylo na MP Mikulov nahlášeno občanem Mikulova, že u ZŠ Valtická porazilo nákladní auto dopravní značku, která označovala přechod pro chodce. Řidič nákladního vozidla se následně na místě chová, jako by se nic nestalo a jeho se to vůbec netýkalo! Přivolaní strážníci MP Mikulov, následně na místě zkontrolovali dotyčného řidiče, který se strážníkům snažil vysvětlit, že si není vědom žádného nárazu při couvání. 

9.9.2019Zobrazit vícehned